Blog

 • Starostlivosť o vlasy a pokožku

  Starostlivosť o vlasy a pokožku

  Základom krásnych a zdravých vlasov je správna starostlivosť. Nesprávnou starostlivosťou môžu vzniknúť rôzne problémy ako napr. lupiny, zvýšené mastenie a pod. V tomto článku sa dočítate nie len o mnohých chybách v starostlivosti a aj nových know-how.

  Čítaj viac
 • Správna starostlivosť pri žltom nádychu

  Správna starostlivosť pri žltom nádychu

  Asi každá blondína sa stretla s týmto problémom a väčšina nechce mať vlasy žlté ako slniečko. Ale tento problém sa dá vyriešiť buď odborne, návštevou kaderníka, alebo si môžeme pomôcť výrobkami na to určenými. A aké to sú? 

  Čítaj viac
 • Udržte vlasy počas leta v kondičke

  Udržte vlasy počas leta v kondičke

  Letné dni  strávené pri bazéne či mori sú skvelou príležitosťou pre načerpanie chýbajúcej energie z celého roku. Slnečné lúče, slaná alebo chlórovaná voda naše telo nakopne a osvieži, avšak vlasy doslova kričia o pomoc. Ako si udržať krásne zdravé a lesklé vlasy aj počas tohto náročného obdobia?

  Čítaj viac
 • Tajomné účinky aktívneho uhlia - Detox pre krásne vlasy

  Tajomné účinky aktívneho uhlia - Detox pre krásne vlasy

  Účinnosť aktívneho uhlia nie je žiadnym tabu. S týmto druhom uhlia môžeme prísť do kontaktu v lekárňach pre účinnú liečbu tráviacich ťažkostí alebo pre zmiernenie ťažkostí po vypití väčšieho množstva alkoholu. Aktívne uhlie je tiež skvelým pomocníkom pri čistení a filtrovaní vody. Bolo len otázkou…

  Čítaj viac
 • Maska na vlasy - 4 domáce tipy II

  Maska na vlasy - 4 domáce tipy II

  Nakoľko náš posledný článok o domácich maskách zožal veľký úspech a pozitívne ohlasy, pripravili sme si pre Vás pokračovanie. Vsadili sme tak trošku na "tradičnú kuchyňu", ale aj na niečo menej tradičné, až prekvapujúce. Tak ako aj v minulom článku, výsledok je závislý na kvalite použitých surovín…

  Čítaj viac