Blog

 • Čo získate návštevou kaderníka?!

  Čo získate návštevou kaderníka?!

  Ísť ku kaderníkovi alebo neísť? Prečo sú určité procesy vhodné do rúk kaderníkov. Kto to vlastne je kaderník a ako ho potešiť?  Čítajte s nami a dozviete sa nielen veci zo života, určité fakty ale aj to ako vzájomne komunikovať.  Farbenie   Je farbenie Vlasov naozaj proces, ktorý si…

  Čítaj viac
 • Zima dá vlasom zabrať. Nedovoľte jej to.

  Zima dá vlasom zabrať. Nedovoľte jej to.

  Vlasy sú korunou ženskej krásy, a tak by sme sa mali o ne aj starať. Každý typ vlasu samozrejme potrebuje inú starostlivosť, ale základ je určite ten istý. Vlasy potrebujú byť v zime viac hydratované a pokožka, keďže je citlivejšia, túži po jemnejšej starostlivosti. Vlasy v zime naozaj trpia. Suchý…

  Čítaj viac
 • Starostlivosť o vlasy a pokožku

  Starostlivosť o vlasy a pokožku

  Základom krásnych a zdravých vlasov je správna starostlivosť. Nesprávnou starostlivosťou môžu vzniknúť rôzne problémy ako napr. lupiny, zvýšené mastenie a pod. V tomto článku sa dočítate nie len o mnohých chybách v starostlivosti a aj nových know-how.

  Čítaj viac
 • Správna starostlivosť pri žltom nádychu

  Správna starostlivosť pri žltom nádychu

  Asi každá blondína sa stretla s týmto problémom a väčšina nechce mať vlasy žlté ako slniečko. Ale tento problém sa dá vyriešiť buď odborne, návštevou kaderníka, alebo si môžeme pomôcť výrobkami na to určenými. A aké to sú? 

  Čítaj viac
 • Udržte vlasy počas leta v kondičke

  Udržte vlasy počas leta v kondičke

  Letné dni  strávené pri bazéne či mori sú skvelou príležitosťou pre načerpanie chýbajúcej energie z celého roku. Slnečné lúče, slaná alebo chlórovaná voda naše telo nakopne a osvieži, avšak vlasy doslova kričia o pomoc. Ako si udržať krásne zdravé a lesklé vlasy aj počas tohto náročného obdobia?

  Čítaj viac