Blog

Udržte vlasy počas leta v kondičke

Letné dni  strávené pri bazéne či mori sú skvelou príležitosťou pre načerpanie chýbajúcej energie z celého roku. Slnečné lúče, slaná alebo chlórovaná voda naše telo nakopne a osvieži, avšak vlasy doslova kričia o pomoc. Ako si udržať krásne zdravé a lesklé vlasy aj počas tohto náročného obdobia?

Tajomné účinky aktívneho uhlia - Detox pre krásne vlasy

Účinnosť aktívneho uhlia nie je žiadnym tabu. S týmto druhom uhlia môžeme prísť do kontaktu v lekárňach pre účinnú liečbu tráviacich ťažkostí alebo pre zmiernenie ťažkostí po vypití väčšieho množstva alkoholu. Aktívne uhlie je tiež skvelým pomocníkom pri čistení a filtrovaní vody. Bolo len otázkou času, kedy sa aj v kozmetickom priemysle nájde uplatnenie pre tohto čierneho pomocníka. 

Maska na vlasy - 4 domáce tipy II

Nakoľko náš posledný článok o domácich maskách zožal veľký úspech a pozitívne ohlasy, pripravili sme si pre Vás pokračovanie. Vsadili sme tak trošku na "tradičnú kuchyňu", ale aj na niečo menej tradičné, až prekvapujúce. Tak ako aj v minulom článku, výsledok je závislý na kvalite použitých surovín.

VIANOČNÁ INŠPIRÁCIA - Ako poraziť suché a nepoddajné vlasy raz a navždy?

Poznáte ten pocit keď každé ráno strávite pred zrkadlom nejaký ten čas a Vaše vlasy sú aj napriek tomu „zvädnuté“, bez života a celé skrepovatené? Chladné počasie dopĺňané občasnými prehánkami vlasom určite na živote nepridávajú. Jediný spôsob ako vlasy dostať ako tak do požadovaného tvaru je pomocou stylingových prípravkov, kuliem a žehličiek. To však zanecháva vlasy ešte väčšmi zničené. Ide o…

Boj proti jesennému vypadávaniu vlasov

Jeseň je ročné obdobie spájané predovšetkým so svojou nádhernou a pestrofarebne vymaľovanou krajinou. Avšak nemôžeme prehliadnuť ani nepredvídateľné počasie v podobe silných chladných vetrov, dažďa a zachmúreného počasia. Nie je žiadnou novinkou, že v období jesene neopadávajú len farebné lístky zo stromov, ale veľa žien určite postrehlo, že na svojich vankúšoch, teplých svetroch, alebo na…