Štetce

Máme pre vás širokú ponuku profesionálnych štetcov, ktoré využijete pri aplikácii farieb a melírov na vlasy. Všetky štetce, ktoré máme v ponuke, boli navrhnuté tak, aby kaderníci mohli pracovať s farbami na vlasy naozaj presne.

Máme štetce značky Eurostil a BraveHead. Sú ideálne pre jednoduchú a presnú aplikáciu farieb. V ponuke máme aj štetce vyrobené zo silikónu, ktoré sú ploché a umožňujú presnejšie a rovnomernejšie nanášanie farby. Niektorí z vás však uprednostňujú mäkšie štetce. Určite v našej ponuke nájdete aj takéto.

Aby sme však vyšli v ústrety všetkým, ponúkame aj štetce kombinované z tvrdých a mäkkých štetín, ktoré umožňujú kaderníkom vykonávať rôzne techniky farbenia, ale s jedným nástrojom. Do pozornosti dávame aj štetce na farbenie vlasov s háčikom. Tento špeciálny háčik umožňuje mať lepšiu kontrolu nad vlasmi pri aplikovaní farby.

Či už sa rozhodnete pre klasický plastový štetec, praktický a cenovo dostupný, vhodný pre presné nanášanie farieb, alebo široký a jemný štetec, ktorý je ideálny pre vytváranie jemných detailov, môžete si byť istí, že štetce, ktoré u nás nájdete, sú profesionálne a zaručia vám aj profesionálne výsledky pri farbení vlasov a pri melírovaní.

Viac
45 výsledkov
Zoradiť podľa