Holiace strojčeky - nulky

Časy holenia žiletkou sú už dávno za nami. Veľkej popularite sa tešia eklektické holiace strojčeky, pretože holenie s nimi je veľmi jednoduché a nedráždia pokožku, čo je veľmi dôležité, keďže holenie patrí ku každodennej starostlivosti muža o zovňajšok.

Chcete mať hladkú aj jemnú pokožku bez námahy aj vy? Pomôžu vám holiace strojčeky - nulky. Sú navrhnuté s ohľadom na vašu pokožku. Ostré a presné nože vám umožnia dosiahnuť hladký výsledok bez podráždenia alebo začervenania. Majú ergonomický dizajn, ľahko sa držia v ruke a jednoducho ovládajú. Holenie s nimi je pohodlné a rýchle. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, preto vydržia naozaj dlho. V ponuke máme rôzne modely a príslušenstvo.

Holiace strojčeky môžete pokojne so sebou zobrať aj na cesty, pretože ich môžete používať pripojené na sieť alebo s batériou. Praktickým pomocníkom je výsuvný zastrihávač na úpravu briadky, fúzov a kotliet. Samozrejmosťou je aj bohaté príslušenstvo, ktoré máme v ponuke, či už sú to náhradné holiace hlavy, čistiaci štetec, sieťový kábel alebo puzdro. U nás nájdete všetko, čo potrebujete.

Holiace strojčeky máme na výber od rôznych firiem, ako napríklad Wahl alebo Andis. Strojčeky, ktoré u nás nájdete, sú synonymom precíznosti, bezpečnosti a efektívneho holenia. Navyše za bezkonkurenčné ceny.

Viac
28 výsledkov
Zoradiť podľa