Výživa na obočie a riasy

O farbené obočie a riasy je potrebné sa starať, aby efekt vydržal čo najdlhšie a zároveň, aby boli obočie a riasy dostatočne vyživené. Preto vám odporúčame výživu na obočie a riasy. V našej ponuke nájdete viacero výživných produktov, ktoré sú špeciálne určené pre obočie a riasy. Udržia ich zdravé a dodajú im krásny vzhľad. 

Obľúbený je napríklad krém na očné okolie po farbení obočia a rias. Pomôže udržať vašu pokožku v okolí očí hydratovanú a zmierni podráždenie, ktoré sa po farbení môže vyskytnúť. Ďalej by sme vám radi odporučili gél ochraňujúci riasy a obočie, ktorý obsahuje zložky posilňujúce riasy a prispieva nielen k ich odolnosti, ale aj k rastu. Ak chcete naozaj intenzívnu starostlivosť o obočie a riasy, siahnite po nočnom kréme, ktorý obsahuje zložky podporujúce regeneráciu rias a obočia počas spánku. Krém na nočnú starostlivosť o obočie a riasy je plný vitamínov a minerálov.

Pamätajte, že výživa na obočie a riasy nie je potrebná len po ich vonkajšom ošetrení, ale mala by byť súčasťou vašej každodennej starostlivosti o tvár.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa