Bed head TIGI

Bed Head TIGI je výraznou značkou, ktorá však nevyniká len vďaka pestrofarebným a kreatívnym obalom. Táto značka ponúka širokú škálu starostlivosti o vlasy od šampónov až po stylingové prípravky. Je tiež obľúbená medzi profesionálnymi kaderníkmi.

Značka Bed Head TIGI sa vyznačuje nielen kvalitnými produktmi, ale aj schopnosťou inovovať a prispôsobovať sa aktuálnym trendom v oblasti vlasovej kozmetiky. Krémy na vlasy značky Bed Head TIGI sú vyvinuté na rôzne účely od uhladzovania neposlušných kaderí až po poskytovanie hydratácie a lesku. Hydratačné kondicionéry zlepšujú hydratáciu vlasov a zanechávajú ich jemné a hladké. Medzi produkty patria aj šampóny na farbené vlasy, poškodené vlasy a ďalšie typy vlasov vyvinuté s ohľadom na ich špecifické potreby. Obľúbite si určite aj spreje na objem, ktoré vám pomôžu vytvoriť krásny objem vo vlasoch, rovnako ako penové tužidlá. Niektoré sú však špeciálne určené na kučeravé vlasy, aby pomohli definovať a podčiarknuť nádheru kučier. 

V sortimente však nájdete aj rôzne vosky v tyčinke, proteínové spreje, toniká na kontrolu a vyrovnávanie vlasov, hydratačné a olejové gély, bezoplachové kondicionéry, laky na vlasy s vysokým leskom, flexibilné laky a ďalšie vlasové produkty.

Práve vďaka širokej škále vlasových produktov je značka Bed Head TIGI obľúbená medzi profesionálnymi kaderníkmi, ktorí hľadajú kreatívne a účinné produkty.

Viac
27 výsledkov
Zoradiť podľa