K18 Biomimetic Hairscience

K18 Biomimetic Hairscience je špeciálna značka vlasovej kozmetiky známa revolučným prístupom k oprave a regenerácii vlasov. Jej produkty sú navrhnuté tak, aby opravovali poškodené vlasy na bunkovej úrovni.

K18 Biomimetic Hairscience sa špecializuje na vývoj produktov s technológiou K18 Biomimetic Hair Repair. Táto technológia napodobňuje prírodný mechanizmus opravy vlasov. Vďaka produktom s touto technológiou sa môžu aj vaše vlasy opraviť zvnútra a regenerovať. Produkty K18 Biomimetic Hairscience odporúčame na vlasy, ktoré sú poškodené chemickou úpravou, farbením, tepelným stylingom alebo vonkajšími faktormi. Vďaka produktom značky K18 Biomimetic Hairscience môžu mať aj vaše poškodené vlasy znovu zdravý vzhľad.

Produkty značky K18 Biomimetic Hairscience sú vyvinuté na základe vedeckých výskumov. Vďaka tomu sú úplne bezpečné, šetrné k vlasom a pokožke hlavy, neobsahujú parabény, sulfáty ani iné potenciálne škodlivé zložky, ale sú vysoko efektívne. Okrem základných opravných a regeneračných produktov ponúka značka K18 Biomimetic Hairscience aj ďalšie doplnkové produkty, ako sú napríklad šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, ktoré dopĺňajú a zvyšujú účinnosť ich hlavných produktov.

Ak teda hľadáte produkty, ktoré sa vyznačujú unikátnym prístupom k starostlivosti o vlasy alebo hľadáte efektívne riešenie pre vaše poškodené vlasy a chcete využívať produkty vedecky podložené a klinicky overené, značka K18 Biomimetic Hairscience je pre vás tým správnym riešením. Je obľúbená medzi profesionálnymi kaderníkmi, ktorí vedia oceniť jej kvalitu. Bolo totiž klinicky preukázané, že dokáže obnoviť vlasové vlákna poškodené chemickými ošetreniami, nesprávnou starostlivosťou a okolitými vplyvmi.

Viac
6 výsledkov
Zoradiť podľa