Starostlivosť o telo

Vitajte v kategórii, kde nájdete všetky produkty, ktoré potrebujete pri starostlivosti o telo. Či už hľadáte kvalitné telové mlieko, osviežujúci sprchový gél alebo účinný krém na hydratáciu pokožky, buďte si istí, že to u nás nájdete.

Máme na výber množstvo druhov sprchových gélov a mydiel. Majú lákavú vôňu a budú vašu pokožku skvelo hydratovať. Či už uprednostňujete osviežujúcu citrusovú arómu, jemnú kvetinovú vôňu, alebo kombináciu exotického ovocia, sprchové gély z našej ponuky určite pohladia vaše zmysly a postarajú sa o vašu pokožku.

Ak máte radšej tuhé mydlá, aj z nich máme širokú ponuku. Vieme, že sú šetrnejšie k životnému prostrediu, a preto ich našim zákazníkom radi ponúkame. Ak však uprednostňujete tekuté mydlá, ktoré sa používajú ľahšie a pohodlnejšie, tiež ich máme veľký výber. Dokonca máme v ponuke aj antibakteriálne mydlá, ktoré môžete použiť aj pri starostlivosti o vaše tetovanie.

Medzi obľúbené produkty starostlivosti o telo patria aj rôzne telové mlieka a krémy určené napríklad na hydratáciu pokožky. Udržiavajú ju pružnú a jemnú. Doprajte svojej pokožke intenzívnu hydratáciu. Chvíľu pre seba si môžete užiť aj v horúcom kúpeli. Nezabudnite mať preto doma penu do kúpeľa alebo soľ do kúpeľa, vďaka ktorým si vytvoríte naozaj luxusný a voňavý kúpeľ. Uvoľníte sa, hydratujete pokožku a naberiete nové sily do ďalších dní.

Pre každodennú hygienu máme v ponuke aj množstvo dezodorantov, ktoré vám pomôžu kontrolovať nepríjemný pach a udržať pocit čerstvosti počas celého dňa. Pred nepríjemným zápachom chránia aj antiperspiranty, tie však regulujú aj potenie. Aj vďaka nim sa môžete cítiť sebaisto a sviežo po celý deň.

V ponuke určite nájdete aj niečo na líčenie, rôzne pomôcky, líčidlá a podobne.  Či už hľadáte kvalitné make-up štetce na líčenie, rúže, očné tiene alebo iné doplnky, ktoré doplnia vašu zbierku kozmetiky, určite si vyberiete.

Viac
66 výsledkov
Zoradiť podľa