Kefy na výčesy

Výčesy a spoločenské účesy vyžadujú špeciálnu starostlivosť a precízne úpravy, a práve preto sme pre vás pripravili široký výber kief na výčesy.

Jednou z našich skvelých možností je tupírovacia kefa Eurostil s tromi rôznymi radmi štetín. Pomocou nej dosiahnete väčší objem vlasov a elegantný a bohatý vzhľad účesu. Ďalšou možnosťou je tupírovacia a uhladzujúca kefa BraveHead s prírodnými štetinami, ktorá sa o vaše vlasy postará naozaj šetrne. Pre tých, ktorí preferujú ploché kefy, tu máme tupírovaciu kefu Eurostil s plochými štetinami, ale ak chcete skúsiť niečo nové, odporúčame gumové štetiny. Táto kefa tupíruje vlasy naozaj šetrne, ale aj tak umožňuje vytvoriť atraktívne a objemné účesy.

Pre profesionálnych kaderníkov sme pripravili tupírovaciu a uhladzujúcu kefu Sibel Classic s prírodnými štetinami, ktorá poskytuje profesionálne výsledky pri tvorbe spoločenských účesov. Ďalšou možnosťou je tupírovacia kefa Hercules Sägemann s prírodnými diviačími štetinami.

Nezáleží na tom, aký štýl preferujete, u nás nájdete kvalitné kefy na výčesy od rôznych výrobcov. Vyberte si tú správnu. Sme tu pre vás a radi vám poradíme, ako vyzerať štýlovo a sebavedomo pri každej príležitosti.

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa