Nacomi SkinCare

Nacomi je poľská kozmetická značka, ktorá sa zameriava na výrobu prírodných a organických produktov určených na starostlivosť o pleť a telo. Produkty značky Nacomi sú známe hlavne vďaka účinným receptúram, v ktorých sa využívajú predovšetkým prírodné zložky. Receptúry často obsahujú rôzne druhy rastlinných olejov, extraktov a ďalších prírodných látok, ktoré majú priaznivé účinky na pleť i telo.

Značka Nacomi ponúka širokú škálu produktov. Telové maslá bohaté na hydratačné oleje hlboko hydratujú a vyživujú pokožku. Pleťové oleje vhodné na všetky typy pleti pokožku hydratujú, vyživujú a obnovujú. Peelingy na telo a tvár a masky s prírodnými zložkami odstraňujú odumreté bunky a zlepšujú textúru pokožky. Čistiace peny na tvár a telo odstraňujú nečistoty a make-up bez toho, aby pokožku vysušili. Výživné balzamy a oleje na pery hydratujú a chránia pery pred vysušením.

Nacomi si získala popularitu u zákazníkov hlavne vďaka kvalitným produktom, ktoré sú plné prírodných a organických zložiek. Spoločnosť Nacomi vyvinula produkty na rôzne potreby, či už je to aknózna a mastná pleť, začervenanie, čierne bodky, nedostatok hydratácie, prvé vrásky, pigmentové škvrny, akné a podobne. Odporučiť môžeme napríklad rozjasňujúce a exfoliačné sérum alebo intenzívne hydratačné sérum. Obľúbené je aj rozjasňujúce tonikum na tvár, peeling na tvár alebo hydratačné mlieko.

Kozmetika Nacomi bola navrhnutá odborníkmi tak, aby bola ozaj funkčná, kvalitná a vhodná na všetky typy pleti.

Viac
8 výsledkov
Zoradiť podľa