Pomocný materiál

Ponúkame vám na výber množstvo produktov, ktoré vo vašom kaderníctve alebo v salóne určite budete potrebovať. Disponujeme len prvotriednymi pomôckami z kvalitných materiálov, vďaka ktorým sa pre vás stane úprava vlasov jednoduchšou.

Z našich produktov môžeme spomenúť napríklad unikátny odstraňovač vlasov z kefy či hrebeňa. Rýchlo a efektívne z týchto pomôcok odstránite aj najmenšie vlásky. Perfektná čistota a profesionálny vzhľad nástrojov vo vašom kaderníctve či salóne je naozaj dôležitý. Ďalej máme na sklade aj takého neoceniteľného pomocníka, ako je napríklad rozprašovač na vodu. Využijete ho pri strihaní, ale aj pri rôznych úpravách vlasov. Pomôže vám vlasy navlhčiť rovnomerne, ale jemne. Uľahčí vám strihanie, farbenie,  ale aj česanie. Určite využijete aj oprašovač krku a máme pre vás aj rôzne dezinfekčné roztoky.

Sortiment produktov pre vás neustále rozširujeme a prispôsobujeme ho vašim aktuálnym požiadavkám, pretože chceme, aby bola vaša práca pre vás aj záľubou. Či už ste teda majiteľom kaderníctva, salónu, alebo len jednoducho milujete starať sa o svoje vlasy, u nás určite nájdete všetko, čo budete potrebovať pre dokonalý výsledok.

Viac
223 výsledkov
Zoradiť podľa