Umývacie boxy a komponenty

Ak chcete poskytovať profesionálne kozmetické a kadernícke služby, musíte vlastniť kvalitný umývací box.

Kadernícke umývacie boxy slúžia na tom, aby ste mohli vašim zákazníkom umývať vlasy. Ich súčasťou je kvalitná stolička. Zákazník sa na ňu pohodlne usadí a vychutná si umývanie vlasov. Tieto stoličky sú často polohovateľné. Boxy majú aj integrované umývadlo na umývanie vlasov. Spravidla sú tieto umývadlá vybavené výklopným alebo vysúvacím vývodom na vodu a sprchovou hlavicou. 

Kadernícke umývacie boxy mávajú aj rôzne držiaky na šampóny, kondicionéry a ďalšie kadernícke produkty, ktoré potrebuje mať kaderník počas umývania vlasov poruke. Musia sa dať ľahko čistiť, dezinfikovať a spĺňať všetky bezpečnostné normy. Pre kaderníkov je dôležité aj to, ako umývací box zapadá do celkového dizajnu kaderníckeho salónu. 

Umývacie boxy zabezpečia pre vašich klientov maximálny komfort. Sú aj dokonale stabilné. Môžete ich pevne ukotviť do podlahy. Perfektná kvalita a štýlový dizajn umývacích boxov vás určite presvedčia o tom, že investovať do takéhoto vybavenia sa oplatí.

Všetky naše umývacie boxy majú dlhoročnú záruku. Môžete ich využívať naozaj intenzívne, ale bez strachu, že by sa zničili. Garantujeme, že vám budú slúžiť veľmi dlho. Chápeme totiž, že investovať do vášho kaderníckeho salónu je kľúčové. Prezrite si preto našu ponuku kaderníckych umývacích boxov a kúpte si ten svoj ešte dnes.


Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
112 výsledkov
Zoradiť podľa