Barber kreslá

Barber kreslo je uspôsobené tak, aby poskytlo zákazníkovi maximálny komfort. Môžete ho nastaviť podľa potreby a prispôsobiť každému klientovi, ale aj vám ako kaderníkovi, holičovi či barberovi. Barber kreslá sú totiž vybavené hydraulickým ovládaním, a tak si veľmi jednoducho viete upraviť výšku zákazníka tak, aby ste mali pri strihaní a pri rôznych ďalších úkonoch maximálny komfort.

Barber kreslá majú aj opierky na ruky, nastaviteľnú opierku hlavy a samozrejmosťou je aj stabilný podnožník či opierka na nohy. Opierky na ruky poskytujú zákazníkovi pohodlie a stabilitu. Mnohé sú nastaviteľné a ergonomicky tvarované. Pohodlie zvyšuje aj nastaviteľná opierka hlavy. Zákazník môže pohodlne sedieť a relaxovať počas holenia aj strihania vlasov. Opierka na nohy je tiež dôležitá pre pohodlné sedenie.

Barber kreslo je nevyhnutným vybavením v každom holičstve alebo barber salóne. Zabezpečuje pohodlie pre zákazníkov a praktický prístup pre holičov a barberov. Malo by mať aj atraktívny dizajn, aby zapadlo do celkového zariadenia holičstva či barber salónu. U nás preto nájdete barber kreslá z tých najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné proti opotrebovaniu, ale sa aj ľahko čistia. Majú pohodlné polstrovanie, aby sa zákazníkovi v kresle sedelo čo najpohodlnejšie aj počas časovo náročných procedúr.

Viac
55 výsledkov
Zoradiť podľa