Farbenie a odfarbovanie vlasov

Profesionálna farba na vlasy slúži na trvalé zafarbenie vlasov. Takéto farby na vlasy sú permanentné. Môžu obsahovať amoniak, alebo byť bezamoniakové. Práve tie sú určené na šetrné a trvalé zafarbenie vlasov s ohľadom na citlivosť, alergiu či podráždenie vlasovej pokožky. Využívajú sa v kaderníctve a v kaderníckych salónoch. Je však nutné pri nich použiť vhodný peroxid - oxidant, ktorý nie je súčasťou balenia.

V ponuke máme viacero značiek profesionálnych farieb na vlasy. Napríklad Kallos kjmn -v 96 odtieňoch, Fanola professional v počte viac ako 100 odtieňov, bezamoniakové farby na vlasy Fanola Oro puro v palete viac ako 50 odtieňov a profesionálne farby na vlasy s nízkym obsahom amoniaku a bez obsahu PPD, čo je chemická zložka, ktorá spôsobuje alergické reakcie a podráždenia vlasovej pokožky OiVita39

Taktiež máme v ponuke farby na domáce použitie Kallos GLOW, kde je v balení komplet set na aplikáciu aj s peroxidom. A ak nechcete mať vlasy farbené na trvalo, určite si vyberiete z Crazy farieb na vlasy, tonerov či farebných balzamov, ktoré oživia vaše vlasy aj bez trvalého farbenia.

Viac
394 výsledkov
Zoradiť podľa