Fanola Vitamins

Značka Fanola prináša inovatívnu radu produktov nazývanú VITAMINS. Vyvinuli ju špeciálne na starostlivosť o pokožku hlavy. Veď predsa, dobrá kondícia vlasov úzko súvisí so stavom vlasovej pokožky, a preto je dôležité udržiavať ju v rovnováhe. Nevyvážený stav pokožky môžu spôsobiť rôzne faktory vrátane stresu a úzkosti. Ak máte teda problém s padaním vlasov, mastením pokožky, lupinami alebo s celkovým podráždením, vyskúšajte novú radu produktov Fanola VITAMINS.

Súčasťou týchto produktov od značky Fanola sú udržateľné receptúry. Až 85 percent zložiek je prírodného pôvodu a biologicky rozložiteľné. Všetky zložky boli vybrané tak, aby riešili špecifické problémy spojené s pokožkou hlavy, a tak v rade produktov Fanola VITAMINS nájdete viaceré aktívne látky, ako napríklad B komplex či vitamín E a ďalšie zaujímavé prírodné zložky, ktoré pomáhajú riešiť rôzne problémy s pokožkou hlavy.

Na výber má Fanola 3 hlavné produkty. Je to rad ENERGY, ktorý účinne bojuje proti padaniu vlasov. Druhý je rad PURE BALANCE, ktorý odstraňuje kožný maz a lupiny, čím čistí a dostáva pokožku hlavy do rovnováhy. A napokon je to rad SENSI, ktorý upokojuje podráždenú a citlivú pokožku. Môžete si teda vybrať z naozaj širokej ponuky produktov Fanola VITAMINS, ktoré vám pomôžu, ak vám vlasy vypadávajú, veľmi sa vám mastí pokožka, máte lupiny alebo podráždenú pokožku.

Produkty značky Fanola VITAMINS boli navrhnuté, aby poskytovali komplexnú starostlivosť nielen o vlasy, ale aj o pokožku hlavy, pretože tá je kľúčovým faktorom, ktorý ovplyvňuje silu, zdravie a lesk vašich vlasov. Starajte sa o pokožku hlavy rovnako precízne ako o vlasy.

Viac
9 výsledkov
Zoradiť podľa