Ochranné rukavice

V ponuke máme skvelé ochranné rukavice, ktoré zabezpečia dokonalú ochranu vašich rúk pri farbení a odfarbovaní vlasov. Používaním týchto rukavíc sa môžete vyhnúť znečisteniu a podráždeniu rúk farbou a chemickými prípravkami, ktoré pri ošetrovaní vlasov používate.

Na výber máme samozrejme viacero veľkostí a materiálov, aby ste si mohli vybrať také, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám. V ponuke máme jednorazové rukavice, ktoré sú praktické a naozaj hygienické, pretože ich použijete len raz a potom pohodlne zahodíte. Latexové rukavice sú elastické a poskytnú vám na rukách pocit pohodlia. Vyberte si ich, ak preferujete prírodnejšie materiály. Odolnejšie sú nitrilové rukavice. Sú vhodné pre ľudí, ktorí majú alergiu na latex. Poskytujú rukám spoľahlivú ochranu. Pohodlné na nosenie a vhodné pre rôzne kadernícke úkony sú aj vinylové rukavice.

V našej ponuke nájdete rôzne značky (Eurostil, Med Comfort, BraveHead) a výrobky v rôznych cenových reláciách, takže si naozaj môžete vybrať také rukavice, ktoré vám budú najviac vyhovovať a ktoré vám umožnia pohodlne pracovať s farbami a chemikáliami a dodajú vám istotu, že vaše ruky sú chránené a v bezpečí.

Viac
13 výsledkov
Zoradiť podľa