Strihacie hlavy

Strihacie hlavy sú neoddeliteľnou súčasťou strojčekov na vlasy. Pridajú im flexibilitu a rozšíria možnosti úprav. Sú to v podstate náhradné časti, ktoré sa dajú na strojčekoch na vlasy meniť pomerne rýchlo a jednoducho a umožnia vám rôzne dĺžky a typy strihu.

V ponuke máme strihacie hlavy s rôznymi dĺžkami určené od veľmi krátkeho strihu až po dlhšie účesy. Sú základným nástrojom pre každého kaderníka. Ďalej sú to kontúrovacie hlavy, ktoré sú určené na precízne zaholenie a dokončenie kontúr účesu na krku a kotletách.

Niektoré strihacie hlavy sú navrhnuté špeciálne pre rôzne typy vlasov a gravírovacie hlavy sú zábavným doplnkom pre tvorivých kaderníkov. S ich pomocou môžete vytvoriť na vlasoch rôzne vzory a kreácie. V ponuke máme aj náhradné strihacie hlavy pre holiace strojčeky určené pre rôzne modely a značky strojčekov.

Nezabudnite, že strihacie hlavy sú kľúčovým komponentom, ktorý vám umožní prispôsobiť strihanie podľa potrieb a preferencií vašich zákazníkov. Ich výmena je rýchla a jednoduchá.

Viac
65 výsledkov
Zoradiť podľa