Fanola No yellow color

Fanola je jednou z najznámejších značiek v oblasti vlasovej kozmetiky a jej produkty v rade NO YELLOW sú špeciálne navrhnuté na neutralizáciu žltých tónov v blond vlasoch. Obsahujú fialové pigmenty, ktoré pomáhajú odstrániť nežiaduce žlté farby z vlasov a zvýrazňujú blond odtiene. Či už sú to šampóny, alebo masky, sú medzi ľuďmi s odfarbenými vlasmi veľmi populárne, pretože pomáhajú udržať tón vlasov bez žltých odtieňov a zároveň zlepšujú aj celkový stav vlasov. Často sa používajú v profesionálnych kaderníckych salónoch, ale sú vhodné aj na domáce použitie.

Značka Fanola vyvinula rad špeciálnych produktov NO YELLOW, ktorý je navrhnutý špeciálne pre blonďavé, zosvetlené a odfarbené vlasy, aby boli v bezchybných blonďavých tónoch čo najdlhšie. Ide o profesionálnu kozmetickú radu starostlivosti o vlasy, ktorá obsahuje exkluzívne výrobky s farbiacim a bieliacim systémom, ktoré optimalizujú odstránenie žltého efektu počas farbenia.

Rad Fanola NO YELLOW zahŕňa profesionálne farby a bielidlá s formuláciou, ktorá je špeciálne navrhnutá na dosiahnutie čistých a chladných blonďavých odtieňov bez žltých tónov. Máme aj výrobky obsahujúce mimoriadny extra fialový pigment, ktorý neutralizuje nežiaduci žltý tón blonďavých vlasov. Používa sa po umytí vlasov šampónom Fanola NO YELLOW. Tento šampón obsahuje mnoho fialového pigmentu, ktorý pomáha neutralizovať žlté tóny a udržať vašu farbu blonďavých vlasov stále sviežu. Odporúčame aj masku s intenzívnym fialovým pigmentom, ktorá pomáha neutralizovať žlté tóny a poskytuje vlasom ešte aj hĺbkovú starostlivosť.

Všetky produkty značky Fanola NO YELLOW sú navrhnuté s dôrazom na profesionálnu kvalitu a extrémnu účinnosť. Poskytujú len tú najlepšiu starostlivosť o blonďavé vlasy.

Viac
40 výsledkov
Zoradiť podľa