ECHOSLINE

ECHOSLINE je taliansky výrobca ponúkajúci široký sortiment produktov určených na starostlivosť o vlasy. Považuje sa za jedného z najväčších profesionálnych výrobcov v tejto oblasti. Produkty značky ECHOSLINE sú dostupné vo viac ako 50 krajinách po celom svete.

Značka ECHOSLINE má rozsiahlu medzinárodnú prítomnosť. Dôverujú jej profesionálni kaderníci po celom svete. V našej ponuke nájdete viaceré pomôcky, ktoré budete potrebovať pri farbení vlasov, či už sú to misky na miešanie farieb, štetce na aplikáciu farby, profesionálne krémové permanentné farby na vlasy, krémové peroxidy alebo jednorazové pláštenky. Takisto máme rôzne šampóny, či už hydratačné, alebo na časté používanie, proti nežiaducim žltým odleskom, alebo na poškodené vlasy. Nájdete u nás veľké množstvo šampónov v rôznych veľkostiach balenia, ale rovnako aj masky, laky, tužidlá a kondicionéry.

Produkty tejto značky sú navrhnuté s ohľadom na potreby rôznych typov vlasov a na riešenie rôznych vlasových problémov. Sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou. Poskytujú optimálne výsledky, chránia a zlepšujú zdravie vlasov. Produkty značky ECHOSLINE sú bezpečné a šetrné k vlasom, pretože značka kladie dôraz na používanie len tých najkvalitnejších zložiek, ktoré priaznivo ovplyvňujú vlasy a pokožku hlavy.

Aj napriek tomu, že produkty značky ECHOSLINE patria medzi tie najkvalitnejšie na trhu, sú cenovo dostupné. Obľubujú ich nielen profesionálni kaderníci, ale aj bežní zákazníci, ktorí si ich kupujú pre domáce použitie.

Viac
152 výsledkov
Zoradiť podľa