Comair Germany

Značka Comair Germany je renomovaný výrobca profesionálnych kaderníckych nástrojov a doplnkov. Sídli v Nemecku. Má bohatú históriu a je známa hlavne svojim prísľubom poskytovať kvalitné a spoľahlivé produkty pre kaderníkov a kozmetičky na celom svete.

Comair Germany napríklad vyrába pinetky, ktoré sú nevyhnutným nástrojom pre kaderníkov pri upravovaní vlasov. Má v ponuke rôzne typy pinetiek s rôznymi funkciami aj dizajnmi. Rovnako aj štipce do vlasov, ktoré sú významným nástrojom pri delení a upevňovaní vlasov počas strihania a farbenia.

Pre kaderníkov, ktorí vykonávajú trvalú onduláciu vyrába Comair Germany papieriky na onduláciu nevyhnutné na oddelenie a ochranu jednotlivých pramienkov vlasov. V ponuke produktov Comair Germany nájdete aj širokú škálu hrebeňov navrhnutých pre rôzne účely vrátane česania, farbenia i strihania vlasov. Profesionálne hrebene sú vytvorené z dôrazom na kvalitu materiálov a ergonómiu. Rovnako tu nájdete kefy na strihanie, česanie i farbenie a rôzne ďalšie produkty a pomôcky, ktoré pomáhajú kaderníkom dosahovať požadované výsledky pri rôznych kaderníckych úkonoch.

Comair Germany je značka, ktorá sa sústreďuje na poskytovanie kompletného sortimentu vybavenia pre kaderníkov. Jej produkty sú nielen funkčné, ale aj štýlové a predovšetkým odolné a vyznačujú sa precíznym spracovaním. Sú navrhnuté s ohľadom na špecifické potreby profesionálnych kaderníkov.

Viac
56 výsledkov
Zoradiť podľa