Invisi bobble

Značka Invisi Bobble vyrába gumičky do vlasov. V ponuke máme gumičku na vlasy s mašličkou a ozdobou, ale aj praktickú gumičku s čiernou stuhou.

Značka Invisi Bobble je veľmi známa v oblasti výroby gumičiek. Stala sa známa hlavne kvôli tomu, že pri výrobe svojich produktov využíva unikátnu technológiu, ktorá je šetrná k vlasom. Gumičky značky Invisi Bobble minimalizujú tlak a ťah na vlasy a znižujú riziko poškodenia vlasov. Sú vhodné na tvorbu rôznych účesov a pre rôzne typy vlasov. Poskytujú však aj pevnú fixáciu, a tak si môžete byť isté, že váš účes zostane na mieste dlhú dobu bez toho, aby gumička skĺzla alebo sa uvoľnila. Majú aj veľmi štýlový dizajn. Sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch a dizajnoch, a tak môžete vytvárať naozaj štýlové a kreatívne farebné kombinácie. Materiál, z ktorého sú gumičky značky Invisi Bobble vyrobené, je naozaj kvalitný, mäkký a elastický, čo zabezpečuje ich pohodlné nosenie. Gumička netlačí, vlasy nepoškodzuje, ale zároveň ich pevne drží. Neťahajú sa, nepraskajú a vydržia naozaj dlho. Sú navrhnuté na časté používanie.

Značka Invisi Bobble je vďaka svojim kvalitným produktom jednou z najobľúbenejších značiek. Ak teda hľadáte gumičky, ktoré sú funkčné a šetrné k vlasom a zároveň aj štýlové, tak ste určite na správnom mieste a veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa