Pomôcky k farbám na obočie a riasy

Hľadáte pomôcky a nástroje na farbenie obočia a rias? Ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete všetky potrebné pomôcky k farbám na obočie a riasy.

Máme v ponuke rôzne farby navrhnuté špeciálne pre obočie a riasy. K nim budete, samozrejme, potrebovať aj rôzne nástroje, ako napríklad štetce na farbenie obočia alebo rôzne jednorazové aplikátory. Tenké štetce vám budú užitočné pri presnom a rovnomernom aplikovaní farby na obočie. Ak však z hygienických alebo akýchkoľvek iných dôvodov uprednostňujete jednorazové nástroje, aj jednorazové aplikátory môžu byť pre vás dobrou voľbou.

Do pozornosti vám dávame rôzne aplikačné sady, ktoré obsahujú všetko potrebné pre farbenie obočia a rias. Nájdete tu rôzne kefky, štetce s rozličnými veľkosťami a určite bude pre vás praktická aj miska, v ktorej si môžete farbu rozrobiť. Vďaka týmto aplikačným sadám môžete naniesť farbu na obočie rýchlo, ľahko a presne.

Užitočný bude určite aj roztok na odmastenie pokožky, ktorý sa používa pred samotným farbením. Odstráni z pokožky prebytočnú mastnotu, ale aj makeup a zabezpečí lepšiu adhéziu farby. Rovnako majte po ruke aj odstraňovač zafarbenia z obočia, a to nielen vtedy, keď sa niečo pokazí, ale aj vtedy, keď potrebujete odstrániť farbu, ktorá sa vám zachytí na štetcoch. Práve na tento existujú špeciálne odstraňovače.

Ku kompletnému vybaveniu patria, samozrejme, aj rôzne hrebene na obočie, pinzety alebo špeciálne nástroje na oddeľovanie rias.

Viac
27 výsledkov
Zoradiť podľa