Broaer professional

Značka Broaer Professional má dlhú históriu, pretože pôsobí na svetovom trhu viac ako päťdesiat rokov. Pochádza zo Španielska, konkrétne z Barcelony a aj v súčasnosti dáva dôraz predovšetkým na výnimočnú receptúru a na využívanie najkvalitnejších surovín vo svojich produktoch. Vytvára vlasovú kozmetiku, ktorá je v súlade nielen s najnovšími trendmi, ale zároveň plne rešpektuje potreby a priania zákazníkov.  

Broaer Professional ponúka rôzne tužidlá, ktoré sú určené na rôzne účely. Poskytuje aj širokú škálu lakov na vlasy s rôznou fixáciou, pričom zohľadňuje potreby rôznych typov vlasov aj stylingu. Broaer Professional má aj vlastnú radu šampónov a kondicionérov, ktoré boli špeciálne vytvorené na rôzne typy vlasov. Môžu obsahovať špecifické zložky na dosiahnutie požadovaných účinkov, ako je napríklad hydratácia, posilnenie vlasov alebo zlepšenie lesku. Pre hlbokú hydratáciu a regeneráciu vlasov ponúka Broaer Professional masky na vlasy, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytli vlasom intenzívnu starostlivosť. V produktovej rade má aj rôzne toniká určené na špecifické potreby vlasov, ako napríklad na podporu rastu vlasov alebo na udržanie rovnováhy vlasovej pokožky.

Všetky produkty sú výsledkom dlhoročných skúseností a neustáleho zdokonaľovania receptúr. Značka Broaer Professional zdôrazňuje vysoký štandard svojich produktov a poskytuje kvalitu, ktorá reprezentuje najmodernejšie trendy v oblasti vlasovej kozmetiky.

Viac
33 výsledkov
Zoradiť podľa