Dekoratívna kozmetika

V širokej palete produktov sa zamerajme najprv na makeup. Jeho hlavnou úlohou je vytvoriť rovnomerný tón pleti a zakryť všetky drobné nedokonalosti. Pri výbere makeupu berte ohľad na typ pleti a starostlivo zvážte správny odtieň. Po nanesení makeupu nezabudnite na púder, ktorý absorbuje prebytočnú mastnotu z pokožky a zároveň predlžuje trvácnosť makeupu.

V našej ponuke nájdete tiež rôzne špirály a maskary, ktoré sú ideálne na farbenie a tvarovanie rias. Sú k dispozícii v rôznych farebných odtieňoch. Rovnako môžete svoje riasy predĺžiť alebo im dodať objem. Je to na vás. Na očné viečka nezabudnite aplikovať očné tiene.

Aj pery si zaslúžia svoju pozornosť. Rúž dodá vašim perám farbu a výraz. V našej ponuke nájdete rúže v rôznych odtieňoch.

Aby ste však nezanedbávali ani nechty, odporúčame používať olejček na nechty, ktorý im poskytne potrebnú starostlivosť a udrží ich v zdravom stave. Pre výrazné nechty využite farebný lak, ktorý je dostupný v rôznych odtieňoch, ale ak preferujete prirodzený vzhľad, lesk na nechty bude skvelou voľbou. Dodá nechtom lesk, ale zároveň aj ochranu.

Viac
6 výsledkov
Zoradiť podľa