Telové mlieka a krémy

Telové mlieka, ktoré bežne na dennodennej báze využívame v rámci starostlivosti o pokožku, majú množstvo výhod. Sú bohaté na hydratačné zložky, a tak poskytujú pokožke intenzívnu hydratáciu. Obsahujú rôzne výživné látky, vitamíny, minerály a oleje, ktoré sú pre zdravie pokožky tiež veľmi dôležité. Majú ľahkú textúru a ľahko sa vstrebávajú. Krásne voňajú a môžete si vybrať z rôznych vôní, od osviežujúcich citrusových cez bylinné až po kvetinové a exotické. Telové mlieka môžete použiť na celé telo alebo ich jednoducho aplikovať len na ruky, či podľa potreby na suchšie miesta na tele. Používaním telového mlieka predchádzate vysušovaniu pokožky, preto odporúčame natierať sa hlavne v zimných mesiacoch. Hodia sa pre všetky typy pleti, či už je to pleť suchá, citlivá alebo normálna.

Krémy na ruky sú tiež vhodné pre každodenné použitie. Mnohé obsahujú vitamíny a látky, ktoré podporujú regeneráciu pokožky a zlepšujú jej zdravie. Obsahujú výťažky rôznych látok, ktoré môžu pozitívne ovplyvňovať hydratáciu pokožky. Obľúbené sú krémy na ruky od Dr. Santé s bambuckým maslom či kokosovým a arganovým olejom. Tieto krémy sa rýchlo vstrebávajú a nezanechávajú pocit mastnoty. Chránia pokožku pred nadmerným vysušovaním a okrem toho ju ešte aj krásne prevoňajú.

Používaním telových mliek a krémov môžete naozaj pozitívne ovplyvniť stav a vzhľad vašej pokožky. Závisí to samozrejme od toho, aký krém alebo telové mlieko si vyberiete. V našej ponuke napríklad nájdete aj masážne telové krémy Kallos či Green Pharmacy, ktoré boli špeciálne vyvinuté tak, aby sa dali použiť pri masáži. Príjemne voňajú a prispievajú k celkovej relaxácii. Obsahujú výživné látky, ako sú rôzne oleje, vitamíny a bylinné extrakty. Aj napriek tomu, že majú kĺzavú textúru, veľmi dobre sa vstrebávajú do pokožky a nezanechávajú na nej mastné stopy.

Viac
16 výsledkov
Zoradiť podľa