Tričká, uteráky, rukavičky, handričky

U nás nájdete široký výber produktov vrátane tričiek, uterákov, rukavičiek a handričiek, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každého kaderníckeho salónu.

Naša široká ponuka praktických doplnkov zahŕňa napríklad tričká, ktoré vám pomôžu vyjadriť váš jedinečný štýl. Ponúkame tiež mäkké a absorpčné uteráky. Sú nielen praktické, ale aj štýlové a pridajú vášmu priestoru punc elegancie. Rovnako, ak hľadáte rukavičky a handričky, ste tu na správnom mieste.

Naše uteráky vynikajú vysokou nasiakavosťou, ktorú oceníte pri každom kontakte s vodou. Máme ich k dispozícii v univerzálnych farbách, takže ich ľahko skombinujete s ostatným vybavením vášho kaderníckeho salónu. Okrem toho ponúkame aj ich papierovú verziu. V kaderníckom salóne, ale aj u vás doma, jednorazové uteráky určite využijete. Sú určené na jedno použitie a dostupné v rôznych farebných odtieňoch. Vynikajúco absorbujú tekutiny a mastnotu a to z nich robí ideálnych pomocníkov.

V ponuke máme aj tričká, ktoré sú charakteristické výrazným logom a nápisom, ktorý si môžete zvoliť podľa seba. V kaderníctve či salóne môžete udržať jednotný vizuálny štýl aj s našimi polokošeľami, ktoré si obľúbite nielen pre ich vzhľad, ale aj pohodlie.

Viac
39 výsledkov
Zoradiť podľa