Kasho

KASHO je prestížna japonská značka známa svojimi kvalitnými nožnicami a nástrojmi pre kaderníkov. Je obľúbená medzi profesionálnymi kaderníkmi a barbermi po celom svete. Považuje sa za jednu z najlepších v oblasti profesionálnych kaderníckych nástrojov.

Nožnice značky KASHO sú vyrábané ručne japonskými majstrami, ktorí sú známi po celom svete ako tradiční výrobcovia mečov, nožov a v neposlednom rade aj profesionálnych kaderníckych nožníc a britiev. Značka KASHO zostáva verná svojmu japonskému dedičstvu a remeselnému umeniu, ktoré sa prenáša z generácie na generáciu. Preto sú každé nožnice výsledkom precíznej ručnej práce a považujú sa aj za umelecké dielo.

Profesionálne kadernícke nožnice KASHO sú vyrobené z odolných zliatin, ktoré majú vynikajúce vlastnosti proti korózií a opotrebeniu. Príprava, spracovanie a výroba nožníc KASHO začína roztavením zliatiny vo vákuovom prostredí na požadovanú teplotu. V opačnom prípade by boli nožnice buď mäkké, čím by sa rýchlo otupili, alebo veľmi tvrdé, čo by spôsobilo, že by sa z nich mohlo odštiepiť. Nožnice od značky KASHO majú navyše aj ergonomický dizajn, ktorý zabezpečuje ich pohodlné a efektívne používanie, čo je pre profesionálnych kaderníkov veľmi dôležité. Navyše si môžu vybrať zo širokej ponuky nožníc rôznych typov a veľkostí tak, aby vyhovovali ich potrebám a aj rôznym štýlom strihania.

Medzinárodne uznávanej značke KASHO s dlhoročnou tradíciou môžete dôverovať. Je to značka, na ktorú sa kaderníci spoliehajú pri svojej práci už veľmi dlho. Vyznačuje sa totiž kvalitou, remeselným spracovaním, ale aj inovatívnymi riešeniami v oblasti profesionálnych kaderníckych nástrojov.

Okrem toho KASHO vyrába aj profesionálne fény na vlasy. Fény navrhuje s rovnakou pozornosťou k detailnému prepracovaniu a kvalitnej výrobe, akú venuje aj nožniciam. Majú vysoký výkon a sú spoľahlivé. Umožňujú rýchle a efektívne sušenie vlasov s minimálnym poškodením. Majú ergonomický a funkčný dizajn a profesionálni kaderníci ich milujú. Sú totiž vyrobené z kvalitných materiálov a vďaka tomu majú dlhú životnosť a sú odolné proti opotrebeniu. Čerešničkou na torte je potom ich elegantný vzhľad, ktorý odráža profesionálny charakter značky KASHO.

Viac
30 výsledkov
Zoradiť podľa