Kasho

KASHO znamená KA - oheň, SHO - majster. Z názvu vyplýva, že nožnice zn. Kasho Shisho sú vyrábané ručne japonskými majstrami, ktorí sú známi po celom svete ako tradiční výrobcovia mečov, nožov a v neposlednom rade aj profesionálnych kaderníckych nožníc a britiev.

Profesionálne kadernícke nožnice KASHO sú vyrobené z vysoko odolných zliatin, ktoré majú vynikajúce odolné vlastnosti voči korózií a opotrebeniu.

Príprava, spracovanie a výroba nožníc KASHO znamená roztavenie zliatiny na optimálnu teplotu vo vákuovom prostredí na požadovanú teplotu, v opačnom prípade by boli nožnice buď mäkké, čím by sa rýchlo otupili a nedržali požadované ostrie alebo veľmi tvrdé, čo by spôsobovalo, že by sa z nich mohlo odštiepiť.

Kasho používa jedinečnú technológiu ULTIMATE EDGE, ktorá zabezpečuje dlhú trvácnosť ostrosti čepele a poskytuje presné a hladké strihy. Výsledok dosahuje vďaka tejto prepracovanej technológií výroby, ktorá umožňuje presné tvarovanie oboch hrán nožníc.

Snahou Design ULTIMATE EDGE technológie je dať do Vašich rúk neprekonateľný strihací výkon prirodzene k naplneniu Vašej vlastnej kreativity.

Okrem toho Kasho vyrába aj profesionálne fény na vlasy.

Viac
48 výsledkov
Zoradiť podľa