Vozíky, stolíky a stojany

Praktické vozíky a stojany sú neodmysliteľnou súčasťou vybavenia každého moderného kaderníctva. Ani v tom vašom by nemali chýbať! Poskytnú vám miesto, kde si môžete pohodlne uložiť všetky vaše kadernícke nástroje. Budete ich tak mať vždy poruke. Vaša práca sa zefektívni a počet spokojných zákazníkov zvýši.

Vďaka perfektnej kvalite vozíkov v našej ponuke si môžete byť istí ich dlhou životnosťou. Budú vám slúžiť naozaj spoľahlivo. Odolajú aj náročným podmienkam kaderníckej praxe a každodennému používaniu. Okrem toho sú však aj štýlovým doplnkom. Môžete si vybrať z rôznych farebných odtieňov a kombinácií a prispôsobiť ich tak štýlu vášho kaderníckeho salónu. Či už je váš salón zariadený klasicky, alebo moderne, s našimi praktickými vozíkmi a stojanmi bude vyzerať profesionálne a vaši zákazníci sa v ňom budú cítiť naozaj príjemne.

Keďže vieme, že pre každého kaderníka je dôležité, aby všetko v jeho salóne bolo čo najpraktickejšie, vozíky a stojany, ktoré máme v ponuke, majú praktické kolieska. Môžete s vozíkmi manipulovať naozaj jednoducho.

Okrem vozíkov u nás nájdete aj stojany na prospekty a časopisy, ktoré takisto prispejú k celkovému dojmu z vášho interiéru. Navyše budú aj praktickým doplnkom. Dobre organizované pracovné prostredie vzbudí u zákazníkov dojem z profesionálneho prístupu.

Viac
30 výsledkov
Zoradiť podľa