Barber štetky na holenie

Barber štetky na holenie sú dôležitým nástrojom v holiacich salónoch i barber shopoch. Boli špeciálne navrhnuté na vytvorenie bohatej peny z holiaceho mydla alebo krému a na aplikáciu tejto peny na tvár pred holením. U nás v ponuke nájdete rôzne druhy barber štetiek. Hlavným rozdielom medzi nimi je materiál štetiny.

Predstavujeme vám štetiny zo zvieracej srsti. Je to materiál veľmi obľúbený, pretože má schopnosť udržať veľké množstvo vody a vytvoriť bohatú a hustú penu. Čoraz populárnejšími sa však stávajú aj syntetické materiály. Sú rovnako odolné a poskytujú podobný výsledok nanášania ako štetiny zo zvieracej srsti. Obľubujú ich aj ochrancovia prírody, pretože na ich výrobu neboli použité žiadne živočíšne produkty.

Zvážiť by ste mali aj to, z čoho je vyrobená rukoväť štetky. Luxusne pôsobí napríklad rukoväť vyrobená z mramoru. Tradičnou voľbou je však drevo. Mnohí barberi oceňujú aj detailné remeselné spracovanie.

Pri výbere tej správnej barber štetky by ste vždy mali zvážiť vaše osobné preferencie a rozhodnúť sa pre materiál, ktorý vám bude vyhovovať, čo sa týka tvrdosti, ale aj kvality. Len kvalitná barber štetka dokáže vytvoriť bohatú penu, ktorá prispeje k pohodlnému a hladkému oholeniu, čo oceníte vy aj vaši zákazníci.

Viac
4 výsledky
Zoradiť podľa