Barber strojčeky

Radi by sme vám predstavili ponuku našich profesionálnych strojčekov na vlasy. Máme strojčeky na strihanie vlasov i zastrihávače fúzov a brady. Patria medzi tie najkvalitnejšie barber strojčeky a strihače vlasov vôbec. Zaradili sme ich do našej ponuky, pretože vynikajú osvedčenou kvalitou spracovania, výborným ergonomickým dizajnom, kvalitnými materiálmi a skvelým záručným a pozáručným servisom.

Ak vás nepresvedčí záručná doba v dobe trvania 3 až 5 rokov, tak vás určite ku kúpe presvedčí ich nízka cena. Môžeme vám poskytnúť naozaj výhodné a konkurencieschopné ceny.

Máme barber strojčeky od rôznych značiek. Všetky sú v oblasti strihania vlasov dobre známe a obľúbené pre svoju kvalitu a spoľahlivosť. 

Moser ponúka strojčeky v precíznom spracovaní a medzi profesionálnymi kaderníkmi patrí medzi najobľúbenejšie značky. Vynikajúce barber strojčeky, ale aj príslušenstvo k nim, ponúka aj značka Kiepe. Captain Cook je známy kvalitnými barber strojčekmi, ktoré kombinujú výkon a odolné spracovanie. Jednou z najznámejších značiek barber strojčekov vo svete je aj Wahl

Viac
102 výsledkov
Zoradiť podľa