Witte Solingen Germany

Filozofia - Tradícia a technológie v dokonalosti

Hlavnou myšlienkou a každodennou motiváciou spoločnosti Witte Solingen Germany je túžba spojiť tradíciu výroby nožníc s najlepšou technológiou a inováciou. Za viac ako 35 rokov boli v Solingen vyrobené nožnice najvyššej kvality s pečaťou kvality "Made in Solingen".

S viac než 30 vysoko kvalifikovanými odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami, v sídle v Solingene, Nemecko, sú vyrábané inovatívne produkty s špičkovým designom. Výroba vychádza z konsenzu tradičných remesiel a využitia moderných technológií pre spracovanie najlepších materiálov.

História spoločnosti

5.júna 1970

Založenie spoločnosti Kurtom Reiner Witte, Solingen

1972 - 1981

Prevzatie spoločnosti Dirlams a Daniel Peresa a zlúčenie lokalít;

Celosvetovo uznávaný výrobca značkových kaderníckych nožníc.

1982 - 1992

Akvizícia spoločnosti Fritz Koeller (Kismet Effiliergerät) a Fisherwerk;. racionalizácia a reorganizácia; oživenie značiek

1994

Integrácia divízie "PET nožnice", a začiatok výstavby vedenia obchodu

1997-1998

Fúzia spoločností KR Witte a Daniel Peres; Predstavenie najnovších C-technológií vo výrobe a organizácii, Intenzifikácia výskumu a vývoja, a zabezpečenie kvality / vedenie

1999/2000

Úspešné umiestnenie na trhu z radu Millenium v kategóriách "Hair + Pet" ako prémiovej rady.

2001/2007

Inovatívny nový vývoj v oblasti vysoko kvalitných kaderníckych nožníc ako EX 1, prvý kadernícke nožnice s "aktívnym strihom". Vývoj a výroba vlasových holiacich strojčekov Click `n Cut s patentovaným systémom čepele.

2014

Prechod na nové miesto v Solingene - Beethovenstrasse 183

Viac
8 výsledkov
Zoradiť podľa