Skrinky, stolíky a poličky

Pri zariaďovaní alebo modernizácii kaderníctva by ste nemali zabudnúť na nábytok, pretože ten je nevyhnutnou súčasťou každého kaderníckeho salónu. Okrem kvalitných kaderníckych pomôcok je teda dôležité, aby ste mali aj kvalitný nábytok, ktorý vám pomôže uskladňovať všetky vaše nástroje a materiály, ktoré pri práci používate.

Pred nákupom nábytku si najprv zistite, koľko voľného miesta máte v kaderníckom salóne k dispozícii. Vďaka presným mieram môžete vybrať skrinky, police a stolíky, ktoré efektívne doplnia váš kadernícky salón. Určite nechcete nakúpiť nábytok, ktorý sa vám do kaderníckeho salónu nevojde.

Myslite aj na to, že ak plánujete zakúpiť skrinky s otváraním, tie sa musia dať aj otvárať. Nebudú vám dvierka vytvárať vo vašom kaderníckom salóne prekážky? Máte dostatok miesta pre takýto typ nábytku?

Ak stojíte pred rozhodnutím, ako vybrať konkrétny nábytok do vášho kaderníctva, radi vám poradíme. V prvom rade si premyslite, čo v daných skrinkách chcete uskladniť a podľa toho vyberte typ skrinky. Je dôležité, aby ste mali dostatok úložného priestoru pre rôzne kadernícke potreby, ako sú napríklad uteráky, farby a stylingové prípravky. Aj podľa toho vyberajte jednotlivé skrinky a poličky. Inú skrinku potrebujete na uskladnenie uterákov a inú skrinku na uskladnenie farieb. Tu môže napríklad dobre poslúžiť aj polička.

Niektoré pomôcky určite chcete mať pri práci s vašimi klientmi čo najbližšie na dosah. Odporučiť vám môžeme pojazdné kontajnery na kolieskach. Môžete ich mať v blízkosti pracovného stolíka a pohodlne ich presúvať podľa toho, kde ich práve potrebujete.

Záruka na kadernícky nábytok AYALA

Viac
10 výsledkov
Zoradiť podľa