Fanola ORO THERAPY

Fanola je talianska kozmetická značka, ktorá sa špecializuje na profesionálne prípravky starostlivosti o vlasy. Na svojom konte má množstvo výrobkov vysokej kvality, ktoré sú nielen spoľahlivé, ale aj cenovo dostupné. Produkty neustále inovuje a vyvíja aj nové. Vďaka tomu patrí medzi najobľúbenejšie značky medzi profesionálmi, ale aj bežnými spotrebiteľmi.

Jedným z produktových radov značky Fanola je ORO THERAPY. Táto produktová rada je obohatená o 24 karátové mikroaktívne zlato, ktoré dodáva vlasom luxusný lesk a žiarivosť. Okrem toho je jednou z hlavných zložiek produktov Fanola ORO THERAPY aj arganovy olej, ktorý je známy svojimi vynikajúcimi vlastnosťami. Vlasom dodáva hebkosť a obnovuje ich poškodenú štruktúru. V podstate dokáže obnoviť vlasy, ktoré sú poškodené napríklad chemickým ošetrením alebo sú tepelne a mechanicky namáhané.

Ak hľadáte produkty, ktoré majú luxusné zloženie a vynikajúce výsledky, tak Fanola ORO THERAPY je pre vás to pravé. Sú to produkty vysokej kvality, ktoré sa o vaše vlasy postarajú profesionálne a poskytnú im naozaj špičkovú starostlivosť. Odporučiť vám môžeme napríklad profesionálnu bezamoniakovú farbu na vlasy, dvojfázový kondicionér, regeneračný šampón s arganovým olejom, regeneračnú masku na vlasy s 24 karátovým zlatom, parfumovaný ochranný sprej, bezoplachový rozjasňujúci fluid a mnohé iné produkty.

Viac
28 výsledkov
Zoradiť podľa