Make up

Pri výbere konkrétneho druhu makeupu môžete zvážiť napríklad zmatňujúci makeup. Má zamatovú konzistenciu a zjednocuje sa s odtieňom pleti, čo je veľmi dôležité. Dodáva pokožke svieži vzhľad a vydrží naozaj dlho. Navyše, dobre zvolený makeup je základom každého líčenia. Dokáže krásne zjednotiť pleť, zakryť jej nedokonalosti, ale zároveň aj hydratovať pokožku.

Najobľúbenejším typom makeupu je tekutý makeup. Dostupný je v mnohých farebných odtieňoch a vhodný je ku každému typu pleti. Často obsahuje aj rôzne vyživujúce látky, vďaka ktorým pokožku aj hydratuje. Tekutý makeup môžete použiť na celú tvár alebo ním jednoducho zakryť len malé začervenania, či nedokonalosti na pleti.

Pri výbere makeupu je dôležité hlavne to, aby vám sadol jeho odtieň. Nesmie byť ani príliš tmavý, ani príliš svetlý. Odporúčame vyskúšať produkt na krku. Myslite však na to, že farba pleti sa počas roka môže aj meniť, napríklad podľa toho, ako sa v lete opálite. V lete preto odporúčame použiť o jeden alebo aj dva odtiene tmavší makeup ako používate zvyčajne.

Viac
2 výsledky
Zoradiť podľa