Be Hair

Be Hair je kvalitným talianskym výrobcom vlasovej kozmetiky. Dôraz kladie predovšetkým na intenzívnu starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Produkty značky Be Hair sú špeciálne navrhnuté na rôzne typy vlasov, vrátane veľmi poškodených krepovatých, ale aj kučeravých.

Rada vlasovej kozmetiky na veľmi poškodené vlasy sa zameriava na obnovenie a posilnenie vlasov. Produkty vlasovej kozmetiky na krepovaté vlasy pomáhajú kontrolovať krepovatenie vlasov a uľahčuje ich úpravu. Aj kučeravé a vlnité vlasy si zaslúžia osobitú starostlivosť a aj pre takéto vlasy má značka Be Hair šampóny a masky, ktoré vlasy hydratujú, definujú kučery a poskytujú im špeciálnu starostlivosť.

Produkty značky Be Hair sú vhodné aj do profesionálneho prostredia, pretože poskytujú optimálne výsledky pri úprave a starostlivosti o vlasy aj v salónoch. Do kaderníctiev odporúčame radu Tech, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na potreby profesionálnych kaderníkov.

Be Hair je renomovaným výrobcom vlasovej kozmetiky so širokou škálou produktov, ktoré sa starajú o rôzne typy vlasov, a to s dôrazom na ich kvalitu. Vyberte si z rôznych druhov šampónov, či už sú to regeneračné, uhladzujúce alebo špeciálne určené na kučeravé a vlnité vlasy a starostlivosť doplňte maskami, napríklad aj tými výživnými, ktoré sú špeciálne vyvinuté na slabé vlasy alebo rekonštrukčnou maskou na vlasy, či maskou na farbené vlasy.

Viac
13 výsledkov
Zoradiť podľa