Dessata original ®

Dessata je španielska značka známa svojimi inovatívnymi kefami na vlasy. Spoločnosť Dessata si získala celosvetové uznanie vďaka jedinečnému prístupu k starostlivosti o vlasy. Kefy, ktoré spoločnosť navrhuje, vždy rozčesávajú vlasy jemne a efektívne a hodia sa na všetky typy vlasov od jemných cez husté až po kučeravé. Zakúpením kefy značky Dessata získavate kvalitný a funkčný výrobok.

Jednou z jej hlavných a vlajkových produktov je špeciálna kefa Dessata Original. Táto revolučná kefa má inovatívny dizajn a získala si popularitu po celom svete. Výnimočná je hlavne vďaka technológii usporiadania štetín, pretože kombinuje viaceré dĺžky. Efektívne a jednoducho oddeľuje a rozčesáva vlasy bez ťahania a poškodenia. Štetiny sú pružné, elastické a na koncoch zaoblené, takže sú šetrné nielen k vlasom, ale aj k pokožke hlavy.

Kefa Dessata Original je určená pre ženy s jemnými vlasmi, ale aj pre dievčatá, ktoré majú husté, kučeravé alebo krepovité vlasy. Hodí sa naozaj pre rôzne typy a textúry vlasov. Môžete ju použiť na mokré aj suché vlasy, ale ak si vlasy rozčešete touto kefou ihneď po umytí, tak proces rozčesávania bude ešte ľahší a bezbolestnejší.

Odporúčame kefu Dessata Original hlavne pre dievčatá, ktoré majú zamotané vlasy a nemajú radi česanie. Vďaka inovatívnej technológii štetín a ergonomickému dizajnu rukoväte, česanie už nebude strašiak, ale rituál, ktorý bude každé dievča milovať.

Viac
1 výsledok
Zoradiť podľa