Komponenty k umývacím boxom

Ak vlastníte umývací kadernícky box, môže sa stať, že budete potrebovať náhradné diely alebo príslušenstvo. U nás nájdete všetko.

Ak sa vám napríklad v umývacom boxe poškodí umývadlo, môžete nainštalovať nové. Myslite však na to, aby bolo kompatibilné s existujúcim zariadením. Ak ste si nie istí, s výberom vám radi poradíme.

Na sklade máme aj rôzne gumové ochrany a tesnenia. Sú dôležité na zabránenie úniku vody z umývacieho boxu. Odporúčame vám tieto komponenty pravidelne kontrolovať a v prípade opotrebenia alebo poškodenia ich ihneď vymeniť.

Takisto máme k dispozícii batérie a ventily. Hoci na naše umývacie boxy máme dlhú záruku, niekedy sa môže stať, že batériu a ventil na vašom staršom umývacom boxe budete chcieť vymeniť a urobiť ho tak znovu funkčným. U nás nájdete viacero druhov batérií a ventilov.

Rovnako máme k dispozícii aj sprchové hlavice. Nájdete u nás aj vodovodné armatúry, kohútiky a hadice a samozrejme aj rôzne skrutky, matice a upevňovacie prvky, ktoré sa používajú na montáž a upevnenie komponentov v umývacom boxe.

Upozorňujeme, že pri nákupe náhradných dielov a príslušenstva vždy musíte zvážiť kompatibilitu s existujúcim vybavením. My vám radi poradíme a zabezpečíme pre vás tie najlepšie náhradné diely a komponenty.

Viac
27 výsledkov
Zoradiť podľa