L'Oréal Professionnel Steampod

V roku 2011 spoločnosť L'oréal Professionnel a Rowenta Salon Electricals usilovne spolupracovali, aby vytvorili pre svojich zákazníkov SteamPod - profesionálnu parnú žehličku na vlasy.

Parná žehlička L'oréal Professionnel SteamPod 3 používa kontinuálny prúd vysokotlakovej pary. Vlasy ostanú po použití žehličky úžasné hladké a lesklé. Sú až o 50 % hladšie a 50 % rýchlejšie vyžehlené v porovnaní s inými žehličkami. Žehlička využíva silu a šetrnosť pary k vlasom zároveň.

Najnovšia parná žehlička L'oréal Professionnel SteamPod 4 má širokú škálu inovatívnych funkcií, je viac kompaktná, štíhla a vďaka nižšej hmotnosti sa s ňou pracuje efektívnejšie a všestrannejšie ako inokedy. Je viac funkčná ako kedykoľvek predtým. Má až 5 možností nastavenia teploty od 140 °C do 210 °C a je vhodná na všetky druhy účesov a na všetky typy vlasov. Využíva patentovanú parnú technológiu.

Okrem multifunkčnej profesionálnej žehličky L'oréal Professionnel SteamPod vám odporúčame vyskúšať aj vyplňujúce mlieko na uhladenie jemných vlasov. Obsahuje rastlinný keratín, ktorý sa aktivuje a šíri pomocou pary. Rovnako by vás mohlo zaujať aj špeciálne sérum na vlasy. Jeho profesionálna uhladzujúca formula je prvou termoochrannou starostlivosťou. Je obohatená o látku, ktorá chráni vlasy pred vysokými teplotami a extrémnou vlhkosťou.

Viac
5 výsledkov
Zoradiť podľa