Fanola Fiber Fix

Značka Fanola je jedným z najznámejších výrobcov profesionálnej vlasovej kozmetiky. Všetky jej produkty sa vyznačujú vysokou kvalitou, pretože Fanola neustále zdokonaľuje svoje produkty a ich výrobu podľa najnovších požiadaviek trhu. Jednou z ich najnovších inovácií je vylepšený rad vlasovej kozmetiky Fanola Fiber Fix.

Produkty značky Fanola sú vhodné ako pre profesionálov, tak aj na domáce použitie, a tak naozaj každý môže získať profesionálnu starostlivosť o svoje vlasy.

Svetová štatistika ukazuje, že až 75 percent žien si súčasnosti farbí alebo odfarbuje svoje vlasy, a to často opakovane. Práve z dôvodu takéhoto častého manipulovania s vlasmi je veľmi dôležité, aby ste používali tú najkvalitnejšiu vlasovú kozmetiku a venovali starostlivosti o vlasy dostatočnú pozornosť.

Vlasy môže poškodiť aj agresivita produktov a ich nesprávna aplikácia. Aj preto Fanola vyvinula nové produkty s receptúrou, ktorá je zameraná na posilnenie a regeneráciu vlasov

Ich nová a revolučná technológia obsahuje vysoko koncentrovaný proteínový komplex, ktorý výrazne zlepšuje stav poškodených vlasov. Vďaka tomuto komplexu sa prípravok vstrebe do vlasovej folikuly a pomáha posilniť vlasy zvnútra. Zvonku okolo nich vytvára ochranný film a dodáva im tak extrémny lesk.

Ak si zvyknete používať značku Fanola, tak vaše vlasy budú odolnejšie, hydratovanejšie, budú maximálne elastické a lesklé. Všetky produkty značky Fanola, aj tie v rade Fanola Fiber fix, sa používajú veľmi jednoducho a sú vhodné na všetky typy vlasov. Okrem toho si môžete byť istí, že pochádzajú len z prírodných zložiek a až 50 percent obalov je vyrobených z recyklovaných plastov. 

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa