LUSSONI

Značka LUSSONI sa zameriava na profesionálne potreby v oblasti úpravy vlasov. Medzi jej najobľúbenejšie produkty patria rôzne kefy na úpravu vlasov, modelovacie kefy a hrebene. Na ich vývoji spolupracuje so stylistami, vizážistami aj kaderníkmi. Zameriava sa na vytváranie produktov, ktoré sú nielen kvalitné, ale aj praktické a v reálnom prostredí naozaj efektívne. Vytvára produkty, ktoré spĺňajú potreby profesionálov a poskytujú výsledky na najvyššej úrovni.

V našej ponuke nájdete kvalitný tupírovací hrebeň s kovovým špicom, hrebeň na melírovacie techniky a hrebeň s nadstavcami pre rôzne melírovacie techniky 5v1. Hrebene sú vyrobené z karbónového plastu, ktorý pôsobí antistaticky. Zároveň je vďaka nemu hrebeň aj ultra ľahký.

Produkty od značky LUSSONI sú z tých najkvalitnejších materiálov. Je to kolekcia funkčných doplnkov s klasickým a nadčasovým dizajnom, ktoré sú ideálne pre profesionálnych vizážistov a kaderníkov, ale aj pre každého, kto hľadá kvalitné a funkčné doplnky pre svoju každodennú rutinu.

Design produktov od značky LUSSONI je klasický a zároveň nadčasový. To znamená, že sú a budú vždy aktuálne a štýlové. Sú vyvinuté v spolupráci s profesionálmi, vhodné pre rôzne typy a potreby vlasov, čo z nich robí univerzálne a všestranné doplnky.

Značka LUSSONI kombinuje kvalitu, funkčnosť a štýl. Je ideálna pre všetkých, ktorí hľadajú doplnky starostlivosti o vlasy, pleť a nechty.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa