Kadernícke pláštenky detský motív

Kadernícke pláštenky s detským motívom sú skvelým spôsobom, ako urobiť návštevu kaderníctva pre deti príjemnejšiu, ale zároveň aj zabezpečiť ich ochranu počas strihania alebo iných úprav vlasov. Každé dieťa ocení, ak bude mať pláštenka nejaký detský vzor, peknú farbu alebo zaujímavý či zábavný motív, ktorý určitým spôsobom dieťa zaujme a pomôže ho upokojiť počas strihania.

Detské motívy na pláštenkách, ako sú napríklad obrázky zvierat, postavičky, pestré farby a vzory, môžu deti zabaviť a rozptýliť, a tak znížiť ich stres alebo úzkosť, ktorú majú spojenú so strihaním vlasov. Pekné prostredie v kaderníckom salóne, ktoré môžu dotvárať aj použité pláštenky, dokáže vytvoriť u dieťaťa pozitívne spojenie s návštevou kaderníka.

Niektorí kaderníci majú na výber aj rôzne motívy a umožnia deťom vybrať si pláštenku podľa toho, ktorá sa im najviac páči. To dáva deťom pocit kontroly nad situáciou a podporuje ich kreativitu. Aj napriek všetkému sú tieto pláštenky plne funkčné a majú rovnakú funkciu ako klasické kadernícke pláštenky. Chránia oblečenie detí pred vlasmi, farbou a chemikáliami.

Viac
12 výsledkov
Zoradiť podľa