Platba

V našom e-shope je možné využiť nasledovné možnosti platby:

Na dobierku -  možné využiť v prípade dodania tovaru balíkom  kuriérskou spoločnosťou GLS, poplatok za dobierku 0,60 EUR.

Platbu kartou online -  ZADARMO.

Platbu cez internet banking: zvolíte spôsob platby IB, odošlete objednávku a zobrazí sa Vám stránka s poďakovaním za objednávku s informáciou, že ste zvolili platbu cez IB - tu treba kliknúť na tlačidlo UHRADIŤ, čo Vás presmeruje do svojej banky.

Bankovým prevodom:

  •  iba pre registrované firmy / kaderníctva, salóny/
  •  možnosť lehoty splatnosti 14 dní po odsúhlasení - volajte 0910742063, píšte info@kadernickyservis.sk

Bankové spojenie pre prevodný príkaz je v kontaktoch. Ako variabilný symbol prosím uveďte kód objednávky v e-shope (nachádza sa v e-maili s rekapituláciou objednávky alebo v sekcii môj účet ak ste registrovaný).

Platbu kartou a zrýchleným bankovým prevodom poskytuje spoločnosť FONDY. Platobná brána FONDY predstavuje jednoduchý a bezpečný spôsob platby online. Platobná brána Fondy je pod dohľadom Národnej banky / číslo oprávnenia FCA UK, č. 900705 /. Po výbere platobnej možnosti budete presmerovaný na stránku banky. Pri platbe kartou je potrebné zadať údaje z platobnej karty. Vaša platba bude pripísaná behom pár minút. Týmto spôsobom zaplatíte platobnou kartou cez internet alebo rýchlym on-line bankovým prevodom. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.