Batiste

Batiste je celosvetovo uznávaná značka, ktorá sa špecializuje na výrobu suchých šampónov. Považuje sa za jedného z najpopulárnejších výrobcov suchých šampónov na svete a je známa hlavne dokonalou účinnosťou produktov a inováciami v oblasti starostlivosti o vlasy.

Suché šampóny Batiste sú obľúbené medzi spotrebiteľmi, pretože vlasy krásne osviežia a dokážu rýchlo absorbovať prebytočnú mastnotu. Vlasy zanechávajú čisté, svieže a plné objemu. Suché šampóny sú praktickým riešením, ak nemáte čas na umývanie vlasov alebo chcete rýchlo obnoviť vzhľad svojho účesu bez umývania vlasov.

Batiste pravidelne na trh uvádza aj rôzne limitované edície suchých šampónov. Na výber sú rôzne vône, napríklad tropická letná vôňa, vôňa lesných kvetín, vôňa čerešne, orientálna jemná vôňa alebo vôňa citrusov. Každý si môže vybrať presne podľa toho, aká vôňa sa mu páči.

Batiste ponúka aj suché šampóny, ktoré sľubujú super objem vlasov. Tieto produkty odporúčame pre ženy, ktoré chcú dosiahnuť objemné vlasy bez použitia klasického šampónu a fúkania. Aj toto je dôkazom, že značka Batiste neustále napreduje a snaží sa svojimi výrobkami vyhovieť potrebám a preferenciám všetkých zákazníkov.

Viac
7 výsledkov
Zoradiť podľa