Peny a soli do kúpeľa

Peny a soli do kúpeľa sú v súčasnosti veľmi populárne. Pridajte si ich do vody a zažite nádherné potešenie. Zároveň sa však postaráte aj o svoju pokožku.

Peny do kúpeľa vytvoria bohatú a krémovú penu. Často obsahujú aj rôzne hydratačné prísady, oleje, vitamíny a majú aj príjemnú vôňu. Pomôžu vám uvoľniť sa a prispejú k vašej celkovej pohode. Obľúbené sú napríklad peny do kúpeľa s minerálmi z Mŕtveho mora alebo s pridanými éterickými olejmi, ktoré nielen krásne voňajú a vytvoria nádhernú penu, ale sa aj postarajú o vašu pokožku.

Penu do kúpeľa môžete skombinovať aj so soľou. Soľ do kúpeľa pomôže z pokožky odstrániť odumreté bunky a celkovo zlepší jej textúru. Bude tak oveľa jemnejšia. Soli do kúpeľa často obsahujú rôzne minerály, ktoré sú pre pokožku veľmi prospešné. Môžu uvoľňovať svaly, zmierňovať stres alebo len vytvoriť pocit luxusu. Vďaka krásnym vôňam a pridaným esenciálnym olejom majú naozaj relaxačný zážitok.

Odporúčame peny do kúpeľa a soli do kúpeľa od značky Kallos. Na výber majú naozaj rôzne varianty pôvabných pien a solí. Líšia sa vôňou i zložením. Pre deti odporúčame penu do kúpeľa značky Pink Elephant. Vyskúšajte aj magnéziovú soľ do kúpeľa značky Amoené. Predstavuje dokonalé vyváženie kombinácie Epsomskej a morskej soli s vitamínom E a regeneračným olejom.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa