La Riché

La Riché je značka známa vďaka farbám na vlasy. Ich najznámejšou kolekciou je Directions, známa svojimi jasnými, intenzívnymi a výraznými farbami. Ak hľadáte výraznú a žiarivú farbu na vlasy, tak práve značka La Riché ich má veľké množstvo. Väčšina farieb od tejto značky je semi-permanentná, čo znamená, že postupne vybledne už po niekoľkých umytiach. Môžete tak ľubovoľne experimentovať s rôznymi odtieňmi.

Crazy farby od značky La Riché sú naozaj zaujímavé. Nájdete tu klasické odtiene, ale aj výrazné neónové, či naopak pastelové farby. Môžete tvoriť rôzne účesy a farby navzájom kombinovať. La Riché je navyše takou kozmetickou spoločnosťou, ktorá sa zaväzuje k tomu, že ich produkty nie sú testované na zvieratách, a to je tiež jeden z veľmi dôležitých faktorov, ktorý má význam pri rozhodovaní sa mnohých spotrebiteľov.

Značka La Riché kladie dôraz na kvalitu svojich produktov. Vo svojich farbách používa len kvalitné ingrediencie, ktoré sú k vlasom a pokožke hlavy šetrné. Farby od La Riché sú navyše veľmi prispôsobiteľné. Môžete si ich miešať a vzniknú tak naozaj unikátne a individuálne odtiene.

Originálna značka La Riché je obľúbená hlavne medzi tými, ktorí chcú neustále skúšať nové a aj odvážnejšie farby bez dlhodobého efektu. Ich paleta farieb je naozaj široká a ponúka možnosť experimentovať s rôznymi odtieňmi. Tak značka La Riché láka hlavne tých, ktorí hľadajú kreatívne a výrazné možnosti farbenia vlasov.

Viac
3 výsledky
Zoradiť podľa