Starostlivosť o obočie a riasy

Máme všetko potrebné k starostlivosti o obočie a riasy od farieb na obočie a riasy cez oxidanty a pomôcky na farbenie až po pinzety a výživu na obočie a riasy.

V našej ponuke nájdete kvalitné farby na obočie a riasy, ktoré dodajú vášmu obočiu a riasam intenzívnu farbu. Aby ste dosiahli žiadanú intenzitu farby, nezabudnite si prikúpiť aj oxidanty. Užitočné budú, samozrejme, aj pomôcky na farbenie, či už sú to rôzne štetce na aplikáciu farby, alebo praktické aplikačné sady, ktoré obsahujú viaceré nástroje potrebné pre farbenie obočia. Máme na výber aj množstvo pinziet, ktoré slúžia na úpravu obočia. Existujú rôzne typy pinziet s rôznymi tvarmi špičiek pre rôzne potreby a u nás nájdete naozaj všetky.

K starostlivosti o obočie odporúčame používať aj krémy na očné okolie, predovšetkým po farbení. Hydratujú pokožku a zmierňujú podráždenie po farbení. Užitočný môže byť aj gél na posilnenie rias a obočia, ktorý im poskytne výživu, ale aj intenzívny nočný krém, ktorý je určený na regeneráciu a hydratáciu obočia a rias.

Všetky tieto pomôcky si vždy vyberajte tak, aby vám naozaj vyhovovali. Pri výbere produktov sa riaďte napríklad aj typom vašej pleti a možnými alergiami, ktoré by mohli proces farbenia skomplikovať. Prečítajte si recenzie a skúsenosti používateľov alebo sa poraďte s odborníkom.

Viac
64 výsledkov
Zoradiť podľa