Parné žehličky na vlasy

Parná žehlička na vlasy je unikátnym nástrojom, ktorý k žehleniu vlasov používa technológiu pary. Táto technológia má niekoľko výhod.

Parné žehličky obvykle pracujú pri nižšej teplote, než bežné žehličky na vlasy. Sú preto k vlasom omnoho šetrnejšie. Nižšie teploty znamenajú pre vlasy menej poškodenia

Para pomáha rovnomerne rozkladať teplo a zároveň otvára vlasovú kutikulu, čo umožňuje rovnomernejšie a účinnejšie vyžehlenie vlasov. Na druhej strane, para vlasy počas procesu žehlenia aj hydratuje.

Táto technológia je zvlášť užitočná pre ľudí, ktorí majú suché a poškodené vlasy, pretože pomáha zachovať prirodzenú vlhkosť vlasov a zabraňuje ich vysúšaniu. Vlasy po žehlení parnou žehličkou vyzerajú zdravšie a ľahšie sa s nimi pracuje. Sú lesklé a hladké.

Parné žehličky na vlasy majú univerzálne použitie. Môžete ich použiť na vyrovnanie vlasov, ale aj na vytváranie vĺn či kučier. Sú zaujímavou alternatívou k tradičným žehličkám na vlasy a odporúčame ich pre tie ženy, ktoré hľadajú šetrnejší spôsob úpravy vlasov.

Viac
6 výsledkov
Zoradiť podľa