Štipce a klipsy na vlasy

Štipce a klipsy do vlasov veľmi spoľahlivo zafixujú jednotlivé pramene vlasov pri každodennej úprave alebo pri tvorbe účesu. Kaderníci sa teda bez nich nezaobídu, ale viete ich využiť aj pri bežnom používaní počas každodenného života pri klasickej úprave účesu. Sú naozaj univerzálne, a preto ich používame pri farbení vlasov, pri viacfarebnom melírovaní, ale dokonca aj pri rôznych športových aktivitách. Práve preto, že máme k dispozícii rôzne typy štipcov do vlasov, môžu si naši zákazníci vybrať presne také, ktoré v danej chvíli potrebujú.

Cenovo najdostupnejšie sú určite plastové štipce. Máme ich v rôznych farbách, môžete si ich tak prispôsobiť svojmu vkusu. Na rôzne špeciálne príležitosti, svadby a oslavy, keď chcete mať krásny a niečím vyzdobený účes, môžete vyskúšať rôzne ozdobné štipce s ružičkou. Pri profesionálnej kaderníckej práci sa často využívajú aj karbónové štipce. Tie sú antistatické a antibakteriálne, čo je ich najväčšou výhodou. Sú zárukou bezpečnej a hygienickej práce. Takisto ich máme k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch a môžete sa tak prispôsobiť každej vašej zákazníčke osobitne.

Pripomíname, že kaderníci nikdy nemajú dosť štipcov a klipsov. Potrebujú ich takmer pri všetkých úkonoch, ktoré s vlasmi vykonávajú.

Viac
34 výsledkov
Zoradiť podľa