Pion Professional

Značka PION Professional sa špecializuje na vývoj profesionálnych, kozmetických a kaderníckych produktov. Vyvinula množstvo produktov vrátane šampónov, kondicionérov i stylingových prípravkov, ktoré sú určené ako na profesionálne použitie v salónoch, tak aj na domácu starostlivosť.

PION Professional využíva pri vývoji svojich produktov najnovšie technológie a výskumy z oblasti vlasovej kozmetiky. Zameriava sa na výrobky, ktoré sú šetrné k pokožke a zároveň sa efektívne starajú o vlasy. Snaží sa vyhovovať potrebám rôznych typoch vlasov a kaderníckych techník, keďže sú výrobky tejto značky určené predovšetkým pre profesionálnych kaderníkov a barberov.

Značka PION Professional pochádza z Turecka a ponúka kvalitnú kozmetiku za skvelé ceny. Nájdete ju už aj v našej ponuke. Čo sme pre vás vybrali? 

Chladivý sprej na tvár, gél na holenie, slaný sprej na vytvorenie textúry a objemu vo vlasoch, čiernu zlupovaciu masku, vosk konzistencie hliny s matným efektom, šampón na vlasy bez parabénov a solí v technickom balení, krém na tvár aj ruky, lak na vlasy so silnou fixáciou, vosk na vlasy a objemový púder do vlasov. 

Všetky produkty od značky PION Professional sú navrhnuté tak, aby kvalitné, efektívne a dostupné širokej škále zákazníkov, ktorí hľadajú cenovo dostupné, ale aj kvalitné riešenia pre svoju každodennú starostlivosť o telo a vlasy.

Viac
10 výsledkov
Zoradiť podľa