Príslušenstvo

Predstavujeme vám naše vynikajúce príslušenstvo určené pre strojčeky na vlasy, fény a žehličky. S týmito doplnkami sa kadernícka práca stane jednoduchšou a výsledok na vlasoch ešte profesionálnejším.

Pri žehličkách na vlasy by sme vám radi odporučili profesionálne rukavice, ktoré dokonale ochránia vaše ruky pred prípadným kontaktom s horúcimi keramickými platňami. Máme k dispozícii aj thermo podložku, ktorú jednoducho umiestnite na stôl a na ňu položíte žehličku alebo kulmu na vlasy. Tým zabránite poškodeniu povrchu stola.

V prípade strojčekov na vlasy ponúkame široký výber rôznych nadstavcov v rôznych veľkostiach, čo vám umožní precízne nastaviť dĺžku strihu. Môžete tak pohodlne vytvárať účesy podľa aktuálnych trendov a individuálnych požiadaviek vašich zákazníkov.

Držiaky na fén zabezpečia, že fén nemusíte držať v ruke v jednej polohe, ale jednoducho ho môžete upevniť na stenu. Nielenže si takto váš pracovný priestor efektívne usporiadate, ale bude sa vám pracovať oveľa pohodlnejšie. Fén budete mať síce vždy poruke, ale nemusíte sa obávať toho, že by vám zavadzal.

Ponúkame vám aj sadu na gravírovanie vlasov, vďaka ktorej môžete vytvoriť unikátne vlasové kreácie. Vďaka gravírovaniu môžete do účesu pridať jemné detaily či vzory. Táto technika je stále populárnejšia. Dnes ju môžete vyskúšať aj vy.

Viac
71 výsledkov
Zoradiť podľa