Barber hrebene a kefky

Barber hrebene a kefy sú nevyhnutnými nástrojmi pre kvalitné kadernícke i barber služby. Profesionálne hrebene zo špeciálnych materiálov, ako sú napríklad aktívne karbónové vlákna, prinášajú množstvo výhod. Majú dlhú životnosť, antibakteriálne a statické vlastnosti, a tak pomáhajú zachovávať hygienu, ale aj bezpečnosť pri práci. Pre pohodlné používanie a na minimalizovanie rizika poškriabania zákazníka slúžia barber hrebene so zaoblenými hranami zubov. Ich odľahčený a nerozbitný dizajn uľahčuje všetkým barberom a kaderníkom prácu.

Barber kefy na vlasy s prírodnými štetinami sú k vlasom šetrné a prispievajú k ich lesku a hladkosti. Pri starostlivosti o bradu sú barber kefy s konskými štetinami ideálnym nástrojom pre nanášanie oleja alebo vosku. Protišmyková rukoväť z bambusu zabezpečí ľahkú manipuláciu a presnosť pri úprave brady.

Celkovo odporúčame, aby ste investovali do kvalitných nástrojov. Len tak dosiahnete dokonalý vzhľad a pohodu vašich zákazníkov v kaderníckom či barber salóne. Nájdete preto u nás množstvo profesionálnych typov hrebeňov.

Barber hrebene na strihanie majú rôzne dĺžky a hrúbky zubov. Dokážu sa prispôsobiť rôznym typom vlasov a strihacím technikám. Na rozčesávanie vlasov pred alebo po strihaní vám poslúžia špeciálne barber hrebene na česanie. Môžu mať široké zuby pre mokré vlasy alebo jemné zuby pre suché vlasy. Nájdete u nás aj profesionálne holičské hrebene navrhnuté pre precízne strihanie a tvarovanie vlasov či fúzov. Určite by ste si mali zadovážiť aj hrebene na bradu a fúzy, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre ich úpravu a tvarovanie. Využijete aj univerzálne hrebene vhodné pre rôzne účely od strihania vlasov až po úpravu fúzov.

Pri výbere barber hrebeňa je dôležité zvážiť, aký druh úpravy budete vykonávať a s akým typom vlasov budete pracovať. Preto majú profesionálni kaderníci a barberi množstvo kvalitných hrebeňov, aby tak mohli dosiahnuť tie najlepšie výsledky a poskytli svojim zákazníkom optimálny komfort.

Viac
39 výsledkov
Zoradiť podľa